Üye Girişi - Üye Ol

Akıllı japonlar akvaryumla beraber 65tl

rss
İlan Kategorisi : Evcil Hayvan > Akvaryum > Akvaryum      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm
İlan Detayı
İlan no : 196577
Satılık
Şehir :Ankara
İlçe :Mamak
Semt :
İlanı veren :alicanpsc
İlanı verme tarihi :10.02.2012 05:34
Marka :Dişi
İlan Başlığı :Akıllı japonlar akvaryumla beraber 65tl
Açıklama :Ufak bir akvaryum motoru var içinde süsleri var 3 adet japon balıgı ..balıklarım cok akıllıdır .1tanesi çingene balıgı daha yem atmadan anlar diger balıklara yedirmez.:::::::::::) 1tanesi limon sarısı japon uysaldır .1 tane sini bilmıyorum elimi kapa goturunce yem atacamı anlarlar ve yukarı cıkarlar. biri karnı acıktında deniz taşlarına ve cama vuruyor..tabi burda balıktan bassediyoruz..bakamadıgım için satıyorum..3 tane japon işaret parmagı butuklugunde hemen hemen herşeyi yanında motoru susu yemleri 65 tl mamak cevresine elden teslim 10 tl 05465313935
Fiyat :65 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :436
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.

İlanı veren kullanıcının dükkanı var. Dükkanı ziyaret etmek için tıklayınız.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |