Üye Girişi - Üye Ol

SATILIK ÇORAP ATOLYESİ

rss
İlan Kategorisi : İş Makineleri > Tekstil Makineleri > Çorap Makinaları      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm
İlan Detayı
İlan no : 285855
Satılık
Şehir :Gaziantep
İlçe :Şahinbey
Semt :Karataş
İlanı veren :cesur kılınç
İlanı verme tarihi :03.02.2013 00:48
Cins :ÇORSP ÖRME MAKİNALARI
Marka :30 ADET İSKOT KORENA - 15 ADET KOMET
İlan Başlığı :SATILIK ÇORAP ATOLYESİ
Açıklama :30 ADET İSKOT KORENA VE 15 ADET KOMET ÇORAP MAKİNALARI EKİPMANALAEI VE YEDEK PARÇALARIYLA BİRLİKTE VERİLMEK ÜZERE SATILIKTIR.8 ADET VAEGEL 1 ADET KOMPERASÖR ANAHTAR TAKIMLARI V.S VERİLECEDKTİR.İSKOTLAR 120 İĞNE OLUP BAZILARI YERLİ YAPIM 1997 MODEL OLUP BAZILARI İSE AVRUPADIR.ERKEK,BAYAN,ÇOCUK ÇORABI VE BİLEK ÇORABI YAPILABİLİR.HER TÜRLÜ İPLİKLE ÇALIŞA BİLEN MAKİNALARDIR.KOMETLER İSE 176 VE 168 İĞNE OLUP BİR TANESİ 6 NUMARADIR.ERKEK KABARTMA DESEN FİTİL VBE ÇEMBER YAPABİLEN ÇOK KABİLİYETLİ MAKİNALARDIR.ERKEK BAYAN DİZ ALTI VE DİZ ÜSTÜ ÇORAP YAPILABİLİYOR.MAKİNALARIMIZ ŞU AN ÇALIŞABİLİR DURUMDA VEDE BAKIMLI EKSİKSİZ DURUMDADIR.ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.İRTİBAT TLFLARIMIZ 0.535 667 72 84 - 0537 613 60 81
Fiyat :50.000 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :1037
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |