Üye Girişi - Üye Ol

Satılık Kuş dar dokuma makinası

rss
İlan Kategorisi : İş Makineleri > Tekstil Makineleri > Dokuma Makina, Tezgahları      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm

İlan Detayı
İlan no : 182384
Satılık
Şehir :İstanbul
İlçe :Küçükçekmece
Semt :Sefaköy
İlanı veren :zzicoz
İlanı verme tarihi :01.07.2014 12:32
Cins :KUŞ dar dokuma makinası
Marka :KUŞ
Model :1989-1992
Yapım Yılı :1989
İlan Başlığı :Satılık Kuş dar dokuma makinası
Açıklama :3 adet KUŞ dar dokuma makinası. Makinalar çok temiz ve bakımlı makinalardır. Orjinal eski KUŞ makinalarıdır.Makinaların üzerinde tüm aksesuarları vardır. Lastik aparatı,vericiler, çift baskılar,gücüler,lameller,çift carlıklar her makinada vardır. Her makinada 8,10,12 çerçeve vardır. Tüm yedek dişlileri vardır.
Eksantrik olarak her makinada her deseni yapacak eksantrik vardır. Ayrıca yedek olarak (1adet) 2x120 komple kafa takımı ve (1adet) 2x150 komple kafa takımı vardır. 140 adet makara vardır. 1 adet KUŞ çözgü makinası ve 1 adet ambalaj makinası komple satılıktır.
Fiyat : TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :4653
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.
İlanı veren kişiye, telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
İlan verenin telefon numarası : 0532 381 12 18
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |