Üye Girişi - Üye Ol

SATILIK ÇOK TEMİZ KORG PA2X TEMİZ ORG

rss
İlan Kategorisi : Müzik Aletleri > Tuşlu Çalgılar > Org      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm
İlan Detayı
İlan no : 257689
SATILIK ÇOK TEMİZ KORG PA2X TEMİZ ORG
Satılık
Şehir :Erzincan
İlçe :
Semt :
İlanı veren :hamzayavuz24
İlanı verme tarihi :03.10.2012 17:42
Marka :Korg
Model :PA2X
İlan Başlığı :SATILIK ÇOK TEMİZ KORG PA2X TEMİZ ORG
Açıklama :Merhaba arkadaşlar.Pa2x fiyatları malum 4750. ve üzeri.İnanın 4750 ye olan orglar o kadar sahne görmüş toz yutmuşlar ve hırpalanmışlar ki anlatmama gerek yok heralde.Benim sattığım org bir kez sahne görmedi tamamen evde ve inanın işimin yoğunluğundan dolayı orgla hiç uğraşamıyorum 0 ayarında bir org rahat söyleyebiliyorum.4750 ve 5000 tl az para değil bence paranızı veriyorsanız 2 kuruş fazla para verin sağlamını alın eğer para sizin için kıymetliyse tabi.Alet tertemiz hiç bir çizik yok ve ledler sorunsuz beğenmeyen arkadaşıma yol parasını verip ben yollarım gelip bakıpta bir kusur bulabilirse.Bu org sahibini bekliyor alan arkadaşıma şimdiden hayırlı olsun.
Fiyat :5.000 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.
İlanı veren kişiye, telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
İlan verenin telefon numarası : 5532795445

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |