Üye Girişi - Üye Ol

Yamaha Psr A1000 TR Çipli

rss
İlan Kategorisi : Müzik Aletleri > Tuşlu Çalgılar > Org      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm
İlan Detayı
İlan no : 256043
Yamaha Psr A1000 TR Çipli
Satılık
Şehir :Aksaray
İlçe :
Semt :
İlanı veren :Nurullahbozkurt
İlanı verme tarihi :26.09.2012 18:54
Cins :Yamaha Psr A1000 TR
Marka :Yamaha
Model :Psr A1000 Tr
İlan Başlığı :Yamaha Psr A1000 TR Çipli
Açıklama :Profesyonel ve Temiz cihaz arayanlara

Yamaha PSR-A1000 çok yönlü bir enstrümandır. Özel sesleri ve ritmleri ile oryantal müzik için üretilmiştir. Keyboard, müzisyene çok çeşitli oryantal enstrümanlarla açık ve gerçekçi bir kullanım sağlar. Aynı zamanda oryantal müzik konusunda performansınızı üst düzeye ulaştıracak geniş seçenekler sunar.43 ü oryantal, 776 ses, Kanun, Ud , Buzuki , Santur , Ney , Bağlama ve çok daha fazlasını şimdiye dek ulaşılamayan bir ses kalitesi ile çalabilir ve dinleyebilirsiniz.123 ü oryantal, toplam 190 ritm, PSR-A 1000 in belleğinde mevcuttur. Ayrıca kullanıcı için ayrılmış geniş ritm yazma belleği ( Custom ) mevcuttur.Koma ton yöneticisi modu ile keyboard u istenilen şarkıya kolayca adapte edebilirsiniz.PSR-A 1000 ışıklandırılmış 320x240 dijital ekranı ile ens
Fiyat :1.400 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |