Üye Girişi - Üye Ol

İzmir Bergama bozköyde satılık bağ bahçe Zeytinlik

İlan Kategorisi : Emlak > Arsa      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm

İlan Detayı
İlan no : 634207
Satılık
Şehir :İzmir
İlçe :Bergama
Semt :Köyler
İlanı veren :bergamaemlak
İlanı verme tarihi :06.01.2017 17:20
Cins :Zeytinlik
Metre Kare :15000
İmar Durumu :Zeytinlik
İlan Başlığı :İzmir Bergama bozköyde satılık bağ bahçe Zeytinlik
Açıklama :İzmir BERGAMA bozköy de satılık bağ bahçe ZEYTİNLİK tarla arazi çiftlik çiftlik evi 2+1 15,000 m2.içerisinde evi damı 7-8 YAŞINDA TRİLYE ZEYTİN AĞAÇLARI Var.arazimiz zeytinliğimiz köye perlit Fabrikalarına ana yola yakın hafif eğimli arazi.içindeki evi Tamirat taDİLat Yaplıarak oturulabileçEk konuma gelir.etrafı tel örgüyle çevrili.köye yakın olduğu için elektrik ve su aboneliği alınabilir. köye yola yakın. Elektrik yakın su yakın.ARTESYEN ÇAKILIRSA SU ÇIKAR.YOLU VARDIR. elektrik yakındır.CİDDİ ALICILAR GELİP GÖRMEDEN KARAR VERMESİN.BUYUKBAŞ VE KÜÇÜKBAŞ HAYVAN ÜRETİMİNE UYGUN BÖLGEDİR.Emsallerine göre çok uygun hesaplı uçuz ve kelepir. Yatırım yapmak için ideal bir yerdir..HER TÜRLÜ TARIMA EKİME DİKİME SEBZECLİĞE MEYVACILIĞA ORGANİK TARIMA EKOLOJİK TARIMA ZEYTİNCİLİĞE ÇEVİZ BADEM NAR İÇİN
Fiyat :225.000 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :378
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.

İlanı veren kullanıcının dükkanı var. Dükkanı ziyaret etmek için tıklayınız.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |