Üye Girişi - Üye Ol

İzmir Kiraz Da Satılık Kadastrol Yola 0 tarla

İlan Kategorisi : Emlak > Arsa      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm

İlan Detayı
İlan no : 634411
Satılık
Şehir :İzmir
İlçe :Kiraz
Semt :Köyler
İlanı veren :bergamaemlak
İlanı verme tarihi :07.01.2017 14:38
Cins :Tarla
Metre Kare :15000
İmar Durumu :Tarla
İlan Başlığı :İzmir Kiraz Da Satılık Kadastrol Yola 0 tarla
Açıklama :İZMİR KİRAZ DA SATILIK KADASTROL YOLA 0 YOLA ÇEPHELİ İÇERİSİNDE EVİ VE DAMI OLAN TARLA ARAZİ 15.000 M2.KÖY MERKEZİNE 6.5 KM .KİRAZ A 25 KM haliller istikametinde İÇERİSİNDE 2+1 EVİ VE DAMI OLAN TARLA.köye yola yakın. Elektrik yakın su yakın.ARTESYEN ÇAKILIRSA SU ÇIKAR.YOLU VARDIR. elektrik yakındır.CİDDİ ALICILAR GELİP GÖRMEDEN KARAR VERMESİN.BUYUKBAŞ VE KÜÇÜKBAŞ HAYVAN ÜRETİMİNE UYGUN BÖLGEDİR.Emsallerine göre çok uygun hesaplı uçuz ve kelepir. Yatırım yapmak için ideal bir yerdir..HER TÜRLÜ TARIMA EKİME DİKİME SEBZECLİĞE MEYVACILIĞA ORGANİK TARIMA EKOLOJİK TARIMA ZEYTİNCİLİĞE ÇEVİZ BADEM NAR İÇİN UYGUNDUR.HAYVANÇILIĞA ÇİFTLİK KURMAYA ÇİFTLİK VE DAĞ EVİ YAPMAYA res projesine güneş enerjisine uygunduR ve ELVERİŞLİDİR.BÖLGEDE EMSALLERİNE GÖRE ÇOK UYGUN OLUP KELEPİRDİR.NOT:YER GÖSTERME TUTA
Fiyat :47.000 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :450
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.

İlanı veren kullanıcının dükkanı var. Dükkanı ziyaret etmek için tıklayınız.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |