Üye Girişi | Üye Ol Ücretsiz İlan Ver

Amonyaklı Kalıp Buz Makinası

İlan Kategorisi : Dükkan, Ofis Eşyaları > Mutfak Malzemeleri > Buz Makinaları      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
İlişkili Kategoriler

İlan Detayı
İlan no : 757543
İlan Kategorisi :Dükkan, Ofis Eşyaları > Buz Makinaları
Amonyaklı Kalıp Buz Makinası
Amonyaklı Kalıp Buz MakinasıAmonyaklı Kalıp Buz MakinasıAmonyaklı Kalıp Buz MakinasıAmonyaklı Kalıp Buz MakinasıAmonyaklı Kalıp Buz MakinasıAmonyaklı Kalıp Buz Makinası
1.Resim2.Resim3.Resim4.Resim5.Resim6.Resim
Satılık
Şehir :İzmir
İlçe :Foça
Semt :Bağarası
İlanı veren :yanmaz
İlanı verme tarihi :18.12.2018 11:29
Durum :İkinciel
Kimden :Sahibinden
Cins :Kalıp Buz Makinası
Marka :FOÇA BUZ
Model :150 Kalıp
Yapım Yılı :2018
İlan Başlığı :Amonyaklı Kalıp Buz Makinası
Açıklama :Aşağıda detaylarını vereceğim buz makinası 12 saatte 150 adet ( 25 kg lık buzlar ), günde 300 kalıp buz üretir. amonyak gazı ile çalışır, aynı kapasitede bir freon tesisine göre % 40 enerji tasarrufludur. Üretmiş olduğu buz kalıpları salamura içerisinde donduğu için hasatlarda kullanıldığında suya uzun süre soğutma enerjisi verir. Kalın kırılan kalıp buz hasatta yaprak buz gibi balıkların kulaklarına kaçarak kanamaya sebep olmaz, ürünün kızarmasına engel olur.
Havuz 304 kalite Crni malzemeden imal edilmiştir, gıda üretiminde kullanılmaya uygundur. Isı izolasyonu için ,havuz çevresi 4 cm kauçuk levha ile kaplanmıştır, kauçuk levha tabanda 10 cm poliüretan panel, duvarlarda 6 cm poliüretan panel ile kapatılmıştır, havuz üzeri 8 cm lik Crni poliüretan panel ile kapatılmış, giriş ve çıkış k
Fiyat :300.000 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kapora vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :1111

İlan sahibinin iletişim bilgileri
İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Paylaşın :Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
  • Paylaş :
  • Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş
Copyright © 2007-2020 ikincielim.com