Üye Girişi | Üye Ol Ücretsiz İlan Ver

Fred Altın Gözlük

İlan Kategorisi : Takılar > Gözlük      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
İlişkili Kategoriler

İlan Detayı
İlan no : 809795
İlan Kategorisi :Takılar > Gözlük
Fred Altın Gözlük
Fred Altın GözlükFred Altın Gözlük
1.Resim2.Resim
Satılık
Şehir :İstanbul
İlçe :Bakırköy
Semt :Zeytinlik
İlanı veren :AhmetÇakıcı
İlanı verme tarihi :17.04.2020 12:48
Durum :İkinciel
Kimden :Sahibinden
Cins :Gözlük
İlan Başlığı :Fred Altın Gözlük
Açıklama :Fred gözlüğümün çerçevesi kalın altın kaplamadır.Fransadan gelmiştir.Markanın klasiklerindendir ve stoğunda bulunan mağazalarda fiyatı 500€(link atabilirim).Gözlüğümü neredeyse hiç kullanmadım Gözlüğümün camını bilerek çıkardım, zamanında ben gözlerimden dolayı dereceli cam taktırmıştım  alacak kişi kendıne uyumlu camı taktırması için eğer alacak kişi derecesiz(normal )cam kullanıcaksa ben kendim taktırıp göndercem ve bu fiyata yansımıycak.Gözlüğü düşürdüğünden dolayımı cam kırıldı düşüncesi oluşmaması için orjinal camlarıda çektim.Gözlük genellikle kasamda durdu Resimlere dikkatli bakılınca kullanılmamış olduğunu anlıycaksınız.Alıcak kiişeye daha detaylı foto atabilirim.Kalın altın kaplama.Üründe ödemeye göre büyük indirim yapılır. Iygun fiyata kimsede göremeyeceğiniz klasik bir gözlük
Fiyat :1.300 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kapora vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :176

İlan sahibinin iletişim bilgileri
İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Paylaşın :Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
  • Paylaş :
  • Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Copyright © 2007-2020 ikincielim.com