Üye Girişi - Üye Ol

Sahibinden Dönertaş Otomatik Halı Yıkama Makinası

İlan Kategorisi : İş Makineleri > Halı, Koltuk Yıkama Makineleri > Halı Yıkama Makinaları      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm

İlan Detayı
İlan no : 635616
Sahibinden Dönertaş Otomatik Halı Yıkama Makinası
Sahibinden Dönertaş Otomatik Halı Yıkama MakinasıSahibinden Dönertaş Otomatik Halı Yıkama MakinasıSahibinden Dönertaş Otomatik Halı Yıkama Makinası
1.Resim2.Resim3.Resim
Satılık
Şehir :İzmir
İlçe :Buca
Semt :Buca
İlanı veren :burak12345
İlanı verme tarihi :08.02.2017 22:55
Cins :OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNASI
Marka :DÖNERTAŞ
Model :2012
Yapım Yılı :2012
İlan Başlığı :Sahibinden Dönertaş Otomatik Halı Yıkama Makinası
Açıklama :SAHİBİNDEN SATILIK OTOMATİK DÖNERTAŞ HALI YIKAMA MAKİNASI... MAKİNANIN ÜÇ FIRCASIDA SIFIRDIR. MAKİNAMIZ ŞUANDA AKTİF HALDEDİR. MASRAFSIZ MUAYYER MAKİNAMIZ GÜNLÜK 2 KİŞİ PERSONEL İLE 500-600 M2 HALI YIKAMA KAPASİTELİDİR. FIRÇALARI DÜĞMEDEN İSTERSENİZ SAĞA İSTERSENİZ SOLA ÇALIŞTIRABİLİRSİNİZ. DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ.
05335039610
Fiyat :12.000 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :3248
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |