Üye Girişi | Üye Ol Ücretsiz İlan Ver

Platınum Q Cut 3523 Dijital Kesim Makinesi

Mobil SürümGoogle Play
İlan Kategorisi : İş Makineleri > Matbaa Makineleri > Kağıt Kesim Makinaları      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.

İlan Detayı
İlan no : 853355
İlan Kategorisi :İş Makineleri > Kağıt Kesim Makinaları
Platınum Q Cut  3523 Dijital Kesim Makinesi
Platınum Q Cut  3523 Dijital Kesim MakinesiPlatınum Q Cut  3523 Dijital Kesim MakinesiPlatınum Q Cut  3523 Dijital Kesim MakinesiPlatınum Q Cut  3523 Dijital Kesim MakinesiPlatınum Q Cut  3523 Dijital Kesim MakinesiPlatınum Q Cut  3523 Dijital Kesim Makinesi
1.Resim2.Resim3.Resim4.Resim5.Resim6.Resim
Satılık
Şehir :Konya
İlçe :Karatay
Semt :Köyler
İlanı veren :muratparmak
İlanı verme tarihi :26.08.2021 14:56
Durum :İkinciel
Kimden :Sahibinden
Cins :Platınum Q Cut Kesici Router
Marka :PLATINUM Q CUT
Model :Platınum Q Cut 3523
Yapım Yılı :2020
İlan Başlığı :Platınum Q Cut 3523 Dijital Kesim Makinesi
Açıklama :Platinum Q-Cut dijital kesim makinesi yüksek hassasiyetli dijital kesme sistemi, kesme, lokal kesme, oyma, delme işlemlerini otomatik olarak tamamlayabilir, katlama, işaretleme vb. Otomatik besleme ve toplama sistemi ile işler hızlı bir şekilde yapılabilir ki bu da reklam tabelaları, baskı ve paketleme, otomotiv iç mekanı, mobilya, kompozit vb. malzemeler için hızlı ve ekonomik endüstriyel üretim için ideal çözümdür.

Kesim Alanı: 3500mm x 2100mm, Yüksek hassasiyetli kesim tablası, Sabit çalışma yüzeyi, Vakum pompası 7,5Kwa 6 bölge kontrol sistemi, Elektrik Motoru, Ray, kesim halısı, iki kesim kafası, Safety Device; kullanıcı güvenliği, Kesici takımı otomatik ayarlama sistemi gibi birçok özeliğe sahiptir.


Otomatik Kamera Konumlandırma Sistemi
Yüksek hassasiyetli Ccd kamera ile don
Fiyat :750.000 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kapora vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :398

İlan sahibinin iletişim bilgileri
İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Paylaşın :Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Pinterest'te Paylaş
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
  • Paylaş :
  • Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Copyright © 2007-2022 ikincielim.com