Üye Girişi - Üye Ol

Komple Orkestra takımı, Araç ile takas olur

İlan Kategorisi : Müzik Aletleri > Müzik Ekipmanları > Komple Müzik Tesisatı      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm

İlan Detayı
İlan no : 635657
Komple Orkestra takımı, Araç ile takas olur
Komple Orkestra takımı, Araç ile takas olurKomple Orkestra takımı, Araç ile takas olurKomple Orkestra takımı, Araç ile takas olurKomple Orkestra takımı, Araç ile takas olur
1.Resim2.Resim3.Resim4.Resim
Satılık
Şehir :Adana
İlçe :Seyhan
Semt :2000 Evler
İlanı veren :Hakan Ayyıldız
İlanı verme tarihi :11.01.2017 22:10
Model :Komple orkestra
İlan Başlığı :Komple Orkestra takımı, Araç ile takas olur
Açıklama :Selam arkadaşlar orkestra takımım satılıktır, ayağımı yerden kesecek bir araç ile takas olur, 8adet hoperlör var, 4 rcf 4 p.audio, 3 adet power, 1 adet dışardan kontrol edilebilen grosovır, 2 adet 2400 watt gücünde subbas var, 1 güç regülatörü var, bütün bağlantı kabloları verilecek, 1 adet korumalı keys sandığı var, 2 adet mikrofon verilecek, 8 adet hoperlör sehpası var, 1 adet mikrofon sehpası var, 1 adet nota sehpası var, açık alan cihazıdır, sadece araç ile takas düşünüyorum beni saçma sapan şeyler için aramayın lütfen tel: 05356011993
Fiyat :13.000 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :1094
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.
İlanı veren kişiye, telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
İlan verenin telefon numarası : 05356011993

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |