Üye Girişi | Üye Ol Ücretsiz İlan Ver

Satılık 3 Göz Tartımlı Hammadde Stok Bunkerleri

İlan Kategorisi : İş Makineleri > İnşaat Makineleri > Parke, Bordür Makinaları      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.

İlan Detayı
İlan no : 724139
İlan Kategorisi :İş Makineleri > Parke, Bordür Makinaları
Satılık 3 Göz Tartımlı Hammadde Stok Bunkerleri
Satılık 3 Göz Tartımlı Hammadde Stok BunkerleriSatılık 3 Göz Tartımlı Hammadde Stok BunkerleriSatılık 3 Göz Tartımlı Hammadde Stok BunkerleriSatılık 3 Göz Tartımlı Hammadde Stok BunkerleriSatılık 3 Göz Tartımlı Hammadde Stok BunkerleriSatılık 3 Göz Tartımlı Hammadde Stok Bunkerleri
1.Resim2.Resim3.Resim4.Resim5.Resim6.Resim
Satılık
Şehir :Trabzon
İlçe :Trabzon
Semt :Çağlayan
İlanı veren :beyazligroup
İlanı verme tarihi :09.04.2018 18:03
Durum :Sıfır
Kimden :Mağazadan
Cins :HAM MADDE STOK BUNKERİ
Marka :VESS MAKİNA
Model :BKR - 001
Yapım Yılı :2018
İlan Başlığı :Satılık 3 Göz Tartımlı Hammadde Stok Bunkerleri
Açıklama :MEVCUT TESİSLERİNİZE KOLAYLIKLA ACUPLE EDİLEBİLECEK ŞEKİLDE DİZAYN EDİLMİŞTİR VE TESİSİNİZİN HER TÜRLÜ STOK İHTİYACINI KARŞILAYACAK ŞEKİLDE, ÖZEL OLARAK İMAL EDİLEBİLİR.
EURO STRANDARTLARINA UYGUN MALZEME KULLANILARAK ÜRETİLMİŞTİR. ST 37 A-1 KALİTEDE VE KALINLIK OLARAKMİNUMUM 4 MM SAC KULLANILMIŞTIR. AŞINAN YÜZEYLERDE EXTRADAN AŞINMA SACLARI KULLANILMIŞTIR VE KOLAYLIKLA DEĞİŞTİRİLEBİLİR. KENARLARINDA DESTEK SACLARI KULLANILARAK MUKAMEVETİ ARTIRILMIŞTIR. AYAKLARDA KUTU PROFİL KULLANILMIŞTIR. HASSAS TARTIM İÇİN BUNKER GÖZLERİ İKİ ÇIKIŞ KAPAKLI ÜRETİLMİŞTİR.
KONTEYNER HACMİNE MAKSİMUM 60 m3 E KADAR SIĞDIĞINDAN TEK PARÇA HALİNDE SEVK EDİLİR. DAHA BÜYÜK HACİMLERDE BİRBİRİNE CİVATA İLE EKLENEREK DEMONTE OLARAK ÜRETİLİR. TÜM HACİMLERDE KAPAKLAR DEMONTEDİR.
MEKANİK AKSAMLARDA 2 YIL, ELEKTRİK A
Fiyat :11.945 EURO (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kapora vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :562

İlan sahibinin iletişim bilgileri
İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Paylaşın :Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

İlanı veren kullanıcının dükkanı var. Dükkanı ziyaret etmek için tıklayınız.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
  • Paylaş :
  • Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş
Copyright © 2007-2020 ikincielim.com