Üye Girişi | Üye Ol Ücretsiz İlan Ver

Pim Sistemli Pozitif ve Negatif Pres Makinası

İlan Kategorisi : İş Makineleri > Marangoz Makineleri > Pres Makinaları (Ahşap)      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.

İlan Detayı
İlan no : 816534
Pim Sistemli Pozitif ve Negatif Pres Makinası
Satılık
Şehir :
İlçe :
Semt :
İlanı veren :Cindy
İlanı verme tarihi :09.07.2020 06:59
Durum :Sıfır
Kimden :Sahibinden
Marka :ZHT
Model :Tm3000F-P
İlan Başlığı :Pim Sistemli Pozitif ve Negatif Pres Makinası
Açıklama :Bu, çeşitli markaların ortak pozitif ve negatif basıncını pin sistemine yükselten yeni bir patentli üründür.Kullanıcıların çoğunluğu için maliyetin büyük bir kısmını kurtarabilir.
Özellikleri
1. hızlı hız:
Hem sıradan iş parçasının hem de vurgu iş parçasının çalışma süresi ana makineye girdikten sonra 2 dakikadan azdır, bu da ortak pozitif ve negatif basınçlı membran basınç ekipmanının verimliliğinin 2-4 katıdır.
2. iyi etkisi:
Ortak film tarafından işlenen ürün net oluk, açık taraf, kabarcıklanma, renk farkı yok ve yüksek ışık çalışma yüzeyi güçlü yapışma özelliğine sahiptir ve etkisi uluslararası lider seviyeye ulaşır.
3. düşük enerji tüketimi:
Makinenin toplam gücü, akran ekipmanının yarısı olan 35Kw; Ana ısıtma başlangıç ​​gücü 21Kw ve ortalama güç tüketimi 12Kw / s'
Fiyat : TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kapora vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :72

İlan sahibinin iletişim bilgileri
İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Paylaşın :Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş Pinterest'te Paylaş
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
  • Paylaş :
  • Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş
Copyright © 2007-2020 ikincielim.com