Üye Girişi | Üye Ol Ücretsiz İlan Ver

Vakum Membran Pres Makinesi Zhanhongtu Çin

İlan Kategorisi : İş Makineleri > Marangoz Makineleri > Pres Makinaları (Ahşap)      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.

İlan Detayı
İlan no : 816542
Vakum Membran Pres Makinesi Zhanhongtu Çin
Vakum Membran Pres Makinesi Zhanhongtu ÇinVakum Membran Pres Makinesi Zhanhongtu Çin
1.Resim2.Resim
Satılık
Şehir :
İlçe :
Semt :
İlanı veren :Cindy
İlanı verme tarihi :09.07.2020 07:26
Durum :Sıfır
Kimden :Sahibinden
Marka :ZHT
Model :Zht
İlan Başlığı :Vakum Membran Pres Makinesi Zhanhongtu Çin
Açıklama :Liaoning Zhanhongtu Makine ve Ekipmanları Co ltd çin'de özel şekilli kaplama ekipmanları profesyonel bir üreticisidir. Şu anda, şirket fazla 100 çalışanı ve bitki alanı ulaşır 30,000 metrekare. Ekipman Çin'in tüm parçaları kapsar ve yurtdışı pazarlarda. Son on yıldır, Zhanhongtu bağlı kalarak müşteri odak ve sürekli yenilik pazar talebine dayalı , endüstri profesyonellerinden saygı ve güven kazanmak.

Biz güçlü bir Ar-Ge ekibi kurduk, araştırma kaplı etkisi, enerji kaybı ve performans yapılandırmasında dünya lideri seviyesine ulaştı, mükemmel performans presleme makinesi, otuz çeşit, bir dizi kabine blister (membran basıncı) yaygın olarak kullanılan bir dizi başlattı dolap), masif ahşap kaplama dolap, masif ahşap kompozit kapı, hiçbir boya kapı, tahta tipi mobilya, profil kaplı, vb.
Ürü
Fiyat : TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kapora vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :90

İlan sahibinin iletişim bilgileri
İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Paylaşın :Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş Pinterest'te Paylaş
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
  • Paylaş :
  • Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş
Copyright © 2007-2020 ikincielim.com