Üye Girişi | Üye Ol Ücretsiz İlan Ver

Kasa Bankosu Ve Kasa Banko Arkası Dolap

Mobil SürümGoogle Play
İlan Kategorisi : Dükkan, Ofis Eşyaları > Dükkan Dekor Malzemeleri > Raflar, Bankolar      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.

İlan Detayı
İlan no : 871311
İlan Kategorisi :Dükkan, Ofis Eşyaları > Raflar, Bankolar
Kasa Bankosu Ve Kasa Banko Arkası Dolap
Kasa Bankosu Ve Kasa Banko Arkası DolapKasa Bankosu Ve Kasa Banko Arkası Dolap
1.Resim2.Resim
Satılık
Şehir :Karabük
İlçe :Safranbolu
Semt :Safranbolu
İlanı veren :Serdar Çetin
İlanı verme tarihi :09.05.2022 15:59
Durum :İkinciel
Kimden :Sahibinden
İlan Başlığı :Kasa Bankosu Ve Kasa Banko Arkası Dolap
Açıklama :2 Kişilik Kasa Bankosu Ve Kasa Bankosu Dolabı Takımdır Ve İkisinin Fiyatıdır!!!!! Kasa bankosu ve dolabı ; Batik' in orijinal konseptidir. oldukça büyük ve kullanışlıdır, banko 2 kişi aynı anda kullanılacak şekilde tasarlanmıştır, yani çift kasa yapılabilir, aynı anda 2 müşteriye işlem alınabilir. mobilyası oldukça kalitelidir. Batik in marka kullanım hakkını almıştım ki yalnızca banko değil, tüm mağaza dekorunu kendisi yapmış ve kaliteden ödün vermemiştir. piyasadaki standart , sıfır bankolarla karşılaştırma bile yapmak zordur, çünkü özel üretimdir. bilgisayar için gömme rafı, yazıcı için gömme rafı, raylı çekmeceleri , tüm kalitesiyle mağazanıza farklı bir hava katacak, satışlarınızı artıracaktır. Kasa bankonun hemen arkasında, dolabı vardır ve mağaza kapanırken foto çekmeyi unutmuşu
Fiyat :8.000 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kapora vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :36

İlan sahibinin iletişim bilgileri
İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Paylaşın :Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Pinterest'te Paylaş
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
  • Paylaş :
  • Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Copyright © 2007-2022 ikincielim.com