Üye Girişi - Üye Ol

Manisa Gördes Boyalı Da Satılık zeytinlik

İlan Kategorisi : Emlak > Tarla      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm

İlan Detayı
İlan no : 634598
Satılık
Şehir :Manisa
İlçe :Gördes
Semt :Köyler
İlanı veren :bergamaemlak
İlanı verme tarihi :06.03.2017 06:38
Cins :Zeytinlik
Metre Kare :35000
İmar Durumu :Zeytinlik
İlan Başlığı :Manisa Gördes Boyalı Da Satılık zeytinlik
Açıklama :MANİSA GÖRDES BOYALI DA SATILIK İÇİERİSİNDE BÜYÜK TRLİYE ZEYTİN AĞAÇLARI OLAN HESAPLI KELEPİR TEMİNATLIK ZEYTİNLİK TARLA ARAZİ BAĞ BAHÇE 35.000 M2 .üzerinde 15-20 yaşalrında trilye ağaçaları Vardır.köye yola yakın. Elektrik yakın su yakın.ARTESYEN ÇAKILIRSA SU ÇIKAR.YOLU VARDIR. elektrik yakındır.CİDDİ ALICILAR GELİP GÖRMEDEN KARAR VERMESİN.BUYUKBAŞ VE KÜÇÜKBAŞ HAYVAN ÜRETİMİNE UYGUN BÖLGEDİR.Emsallerine göre çok uygun hesaplı uçuz ve kelepir. Yatırım yapmak için ideal bir yerdir..HER TÜRLÜ TARIMA EKİME DİKİME SEBZECLİĞE MEYVACILIĞA ORGANİK TARIMA EKOLOJİK TARIMA ZEYTİNCİLİĞE ÇEVİZ BADEM NAR İÇİN UYGUNDUR.HAYVANÇILIĞA ÇİFTLİK KURMAYA ÇİFTLİK VE DAĞ EVİ YAPMAYA res projesine güneş enerjisine uygunduR ve ELVERİŞLİDİR.BÖLGEDE EMSALLERİNE GÖRE ÇOK UYGUN OLUP KELEPİRDİR.NOT:YER GÖSTERME TUTANAĞ
Fiyat :325.000 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :402
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.
İlanı veren kişiye, telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
İlan verenin telefon numarası : 05547685355

İlanı veren kullanıcının dükkanı var. Dükkanı ziyaret etmek için tıklayınız.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |