Üye Girişi - Üye Ol

İzmir bergama Bozköy De Satılık Asfalta 0 Zeytinli

İlan Kategorisi : Emlak > Tarla      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm

İlan Detayı
İlan no : 618403
Satılık
Şehir :İzmir
İlçe :Bergama
Semt :Köyler
İlanı veren :bergamaemlak
İlanı verme tarihi :30.10.2016 17:13
Cins :Zeytinlik
Metre Kare :7.600
İmar Durumu :Zeytimlik
İlan Başlığı :İzmir bergama Bozköy De Satılık Asfalta 0 Zeytinli
Açıklama :İzmir bergama BOZKÖY DE SATILIK ASFALTA 0 ZEYTİNLİK 7.600 M2, ZEYTİNCİLİK YAPACAKLAR VE YATIRIM YAPMAK İSTEYENLER İÇİN ÇOK UYGUNDUR.BERGAMA OTOGARINA 8 KM BERGAMA YA 15 KM İZMİR ÇANAKKALE ASFALTINA 2 KM DİKİLİ YE 25 KM. BOZKÖY ASFALTINA 0 DIR İÇERİSİDE YETİŞKİN VERİMLİ BÜYÜK 350 ZEYTİN AĞAÇI VARDIR.İSTENİRSE ARAZİYE DAHA ZEYtİN AĞAÇI DİKİLEBİLİR.DÖNÜM BAŞINA YAĞLIK 39 SOFRALIK 35 ADET ZEYTİN AĞAÇI DİKİLMESİ TAVSİYE EDİLİR. MEVKİ OLARAK DEĞERLİ BİR YERDEDİR VEDE BERGAMAYA,KÖYE 1 KM.DİR. ZEYTİNCİLİK YAPACAKLAR VE YATIRIM YAPMAK İSTEYENLER İÇİN ÇOK UYGUNDUR.BERGAMA OTOGARINA 8 KM BERGAMA YA 15 KM İZMİR ÇANAKKALE ASFALTINA 2 KM DİKİLİ YE 25 KM. BOZKÖY ASFALTINA 0 DIR. YOLA 0 OLDUĞU İÇİN YOL PROBLEMİ YOKTUR.ELKTYRİK ÇOK YAKINDIR.SU PROBLEMİ YOKTUR. köye yola yakın. Elektrik yakın su yakın.ART
Fiyat :95.000 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :433
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.

İlanı veren kullanıcının dükkanı var. Dükkanı ziyaret etmek için tıklayınız.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |