Üye Girişi - Üye Ol

Yerli Yabancı Diziler Filmler

İlan Kategorisi : Müzik, Film (Cd, Dvd...) > Dvd, Vcd, Video Filmleri > Tv Dizileri      Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Mobil Sürüm

İlan Detayı
İlan no : 635110
Yerli Yabancı Diziler Filmler
Satılık
Şehir :Konya
İlçe :Ilgın
Semt :Ilgın
İlanı veren :cigilbeyi
İlanı verme tarihi :09.01.2017 23:51
Ortam :Dvd
Dizi Adı :Yerli yabancı dizi satışı
İlan Başlığı :Yerli Yabancı Diziler Filmler
Açıklama :Yabancı HD Dizi Dolumu

Dünyada ve Türkiye de en popüler en çok izlenen Dizilerden Derleyerek 720p Kalitesinde Listemde Yer Vermekteyim.Yüksek Kalitede Yabancı Dizileri Harddisklerinize Yükletip Keyifle izleyebileceksiniz.
Yerli Dizi Dolumu

HD ve DVDRip Olarak Ülkemizde Yayınlanmış En Çok İlgi Görmüş Güncel Ve Final Yapmış Dizileri 720p Ve DVDRip Formatlarında Listemde Bulabilir,Keyifle İzleyebilirsiniz.Yeni Yapılan Yerli Diziler in Tamamını 720p Kalitesinde Verebiliyorum.Ama Eski Dizilerde Bu Mümkün Olmuyor.
Divx Yerli Film Dolumu

Normal Şartlarda Divx Formatında Yapımları Listeme Koymuyor Fakat Sizlerden Gelen Yerli Film İstekleri Üzerine Ve Yerli Filmlerin Bluray 720p – 1080p Versiyonlarının Az Olması Nedeni İle Yerli Filmleride Listemde Divx Formatında Bulabilirsiniz.
Fiyat :3 TL (Lütfen yüzyüze görüşmeden kimseye kaporo vermeyin.)
İlanın toplam gösterimi :245
 
 

İlan sahibine mesaj gönderin.
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kaporo vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen buraya tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | E-posta : info@ikincielim.com | rss |